Home

Dobrý den, vítejte na našich stránkách. Na této stránce naleznete seznam služeb, které nabízíme v oblasti Praha a okolí. Pokud máte nějaký dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Pokud by jste chtěli vidět ukázky naší práce pokračujte do galerie

Telefon: 776611925 / 734 596 721

Nabízené služby:

Údržba zahrady (i celoroční) – střih keřů, řez stromů, hnojení rostlin a trávníku, chemické ošetření rostlin, ovocných stromů a trávníku, vertikutace, postřik proti plevelům v trávě.

Realizace zahrad – založení nové zahrady, včetně dodání rostlin a dalšího materiálu. Pokusíme se doladit Vaši představu o tom jak by měla Vaše zahrada vypadat. Poradíme nebo navrhneme řešení, které se Vám bude zamlouvat.

Rekonstrukce zahrad – neměli jste na Vaši zahradu nějakou dobu čas, my se o to postaráme. Provedeme radikální řez rostlin a stromů, dosadíme nové a mladé rostliny. Zlikvidujeme nežádoucí zeleň. Dáme do pořádku váš trávník atd.

Ovocná zahrada – dodáme, zasadíme, ošetříme. Postaráme se i o užitkovou část Vaší zahrady. Provedeme řez ovocných dřevin a keřů. Vysadíme nové druhy a odrůdy. Poradíme s výběrem. I u vás můžete pěstovat jahody, maliny, ostružiny, borůvky, brusinky, jablka, hrušky, třešně, švestky, meruňky, broskve, kiwi, vinnou révu atd. Samozřejmostí jsou i zeleninové a bylinkové záhony, včetně dodání sazenic.

Postřiky ovocných a ostaních dřevin proti chorobám a škůdcům

Frézování pařezů – odstranění pařezů pařezovou frézou

Sekání trávy – sekání trávníků s odvozem trávy i bez (mulčování), sekání pozemků s přerostlou trávou.

Další nabízené služby:

Kácení stromů i rizikové (horolezeckou technikou)

Ploty a plůtky kolem záhonů, konstrukce na podporu rostlin, palisády, zábrany, obrubníčky, kompostéry, montáž a výroba

Vodní sloupky vyráběné na míru – nerez, pozink, dřevo (možnost připojení na rozvod závlahy)

Okrasná jezírka, čištění, montáž filtrace a vzduchování, zbavení jezírek řas, instalace prvků jakou jsou vodopády, kaskády, potůčky s vlastním čerpadlem, fontánky atd.

Závlahové systémy, mikro závlaha – instalace, opravy, zazimování

Broušení, natírání zahradních domků, plotů a dalších dřevěných prvků na zahradě, opravy

Renovace teras , čištění, natírání, opravy

Montáže zahradních domků na nářadí a jejich výroba na zakázku

Montáže dětských houpaček a skluzavek, včetně dodání

Pokládka zámkové dlažby, čištění zámkové dlažby, impregnace

Řezání a štípání dřeva

V zimních měsících úklid sněhu

Další řemeslné práce dle Vašich požadavků

Rozumné ceny – vždy budete znát dopředu cenu, na které se s Vámi domluvíme. Pokusíme se vám vyjít maximálně vstříc. Nebudeme Vám účtovat žádné zbytečné poplatky.